Zestawy wypoczynkowe w jakości premium. Stwórz swój własny

Wygodny fotel do salonu – jak go wybrać?
30/09/20
Narożniki we Wrocławiu. 10 najmodniejszych wyborów
29/01/21

Marzysz o wygodnym zestawie wypoczynkowym, który idealnie dopasujesz do powierzchni swojego salonu? Meble modułowe na to pozwalają. Sofa, narożnik, fotel? Dopasuj i kreuj. A do tego najlepszy design i jakość na rynku. Oto 4 wyjątkowe propozycje.

Meble modułowe które oferuje salon Oh Sofa we Wrocławiu to produkty najwyższej jakości, które charakteryzuje świetne wzornictwo oraz możliwość stworzenia produktu o pożądanym kształcie i wymiarze. Niemal każdy mebel może być więc rozległym lub niewielkim narożnikiem (o kształcie litery L lub U) oraz sofą. Całość można dopełnić pufami z praktycznymi kontenerkami.

Wygoda i przestrzeń

Modułowe meble wypoczynkowe najwyższej klasy posłużą nam przez lata. Centrum życia domu, czyli pokój dzienny – livingroom, potrzebują mebli wytrzymałych – tu każdego dnia wypoczywamy, spędzamy czas z rodziną, tu przyjmujemy gości Warto, wybierając model, zwrócić też uwagę na różne dodatkowe funkcje, jak regulowane, również elektrycznie, siedziska czy oparcia.

I co najważniejsze – meble wypoczynkowe są najważniejszymi elementami wystroju salonu – powinny być więc designersko wyjątkowe, bo po prostu są wizytówką domu. Na przestronnej ekspozycji Oh Sofy (Aleja Bielany) można znaleźć między innymi omówione tu 4 propozycje pięknych i wygodnych mebli (idealna bryła, najlepszej jakości pianki i materiały obiciowe), które pozwolą na skomponowanie idealnego zestawu do salonu.

Valentino – designerska harmonia

Elegancja i piękno plus niespotykany design dopracowany w każdym szczególe. Bardzo harmonijna forma Valentino sprawia, że można go wspaniale modelować i dopasować do wnętrza. Charakter podkreślają podziały na siedziska, które są wysokie i lekko pochylone, co sprzyja wypoczynkowi.

Po stworzeniu idealnego kształtu możemy zestaw uzupełnić o świetnie komponujący się fotel Viva, a także praktyczny puf, który może służyć jako dodatkowe siedzisko lub podnóżek.

Producent: Bizzarto

Hamilton – kwintesencja elegancji

Decydując się na wygodny zestaw wypoczynkowy z kolekcji Hamilton mamy pewność, że nasz salon będzie bardzo elegancki. Delikatne zaokrąglenia bryły są jednak na wskroś nowoczesne. Dlatego Hamilton sprawdzi się zarówno w domu pełnym przeszkleń, jak i mieszkaniu z duszą, które ucieka od „zbieractwa” a otwiera się na nowoczesną klasykę. Kolekcja modułowa pozwala na stworzenie narożnika, sofy czy fotela. Za dotknięciem przycisku unoszą się zagłówki. Tak samo steruje się wysunięciem podnóżka oraz poziomem pochylenia oparcia.

Producent: Bizzarto

Genesis – luksusowa przestrzeń

Zestaw modułowych mebli wypoczynkowych Genesis to idealny wybór do dużych, przestrzennych salonów. Geometryczne, proste, bryły podkreślają nowoczesne podejście do luksusu. Sami możemy zbudować pożądany kształt – czy to narożnika w literę L czy U, czy to sofy lub dodatkowych foteli.

Niższe standardowo oparcia, sprzyjające podkreślaniu rozległej przestrzeni livingroomu, można punktowo nadbudowywać dodatkowymi oparciami. Luksusowa kolekcja tapicerowanych mebli modułowych Genesis cieszy się uznaniem specjalistów w zakresie wysokojakościowego wzornictwa. Ma na swoim koncie tytuł Mebel Roku, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz wyróżnienie w konkursie Diament Meblarstwa.

Producent: Bizzarto

Quick – komfort i zaskakująca funkcjonalność

Piękno w wygodnej i bardzo funkcjonalnej odsłonie. Meble wypoczynkowe z kolekcji Quick nie tylko pozwalają na tworzenie zestawów – sof, narożników czy foteli, ale nawet na ich łączenie  (np. narożnik połączony z fotelem). Pozwala to na niespodziewane wydzielanie funkcji w ramach jednego zestawu. Meble posiadają też całą masę udogodnień – od funkcji spania po relaks – a do tego ergonomiczne półki i schowki.

Producent: Polipol