Oh Sofa

Witamy w salonach z najwygodniejszymi meblami we Wrocławiu i Katowicach.

O nas

Witamy w salonach meblowych z najwygodniejszymi narożnikami i sofami we Wrocławiu i Katowicach. Oferujemy piękne sofy, narożniki, kanapy, fotele, meble modułowe, tapicerowane meble zewnętrzne, ale też krzesła, stoliki, stoły, komody, biblioteczki i dodatki, jak lampy czy dywany. Nasz salony znajdują się na Bielanach Wrocławskich oraz w Home Concept Design Park w Katowicach.

Zależy nam na efekcie „Oh!” Dlatego stawiamy na wyjątkowość. Narożnik, sofa, kanapa? Nasza ekspozycja jest przemyślana, starannie wyselekcjonowana i piękna. Tu nie ma przypadkowych mebli. Cenimy ponadczasowe dobre wzorce oraz wszystko co piękne i użyteczne wśród wzornictwa opartego o popularne trendy.

W salonie meblowym Oh Sofa znajdziecie wysokojakościowe modułowe meble o nowoczesnym designie, jak i bardziej klasyczne pozycje. Wszystko z wykorzystaniem trwałych materiałów, w ogromnym wyborze najlepszych kolorów tkanin. Jednymi z najistotniejszych cech naszych mebli są ich jakość, trwałość i wygoda. Dobre meble powinny cieszyć oko przez długie lata. Powinno się w nich dobrze siedzieć, leżeć, spać i wypoczywać. Muszą być również dopasowane do stylu życia i przestrzeni w których będą użytkowane – dlatego większość naszych mebli można zestawiać modułowo.

Zapraszamy do nas po nowoczesne meble tapicerowane.