Katowice - narożniki z funkcją spania

Szukasz w Katowicach narożników z funkcją spania? Sprawdź poniżej naszą ofertę!

Narożniki z funkcją spania o jakości premium od najlepszych na rynku producentów to zero kompromisów między designem a użytecznością. Polipol International wyznacza trendy. Dostępne w salonie Oh Sofa Katowice narożniki są piękne, gdyż wbudowane funkcje spania zostały wkomponowane w taki sposób, by stanowiły atuty również wizualne.
Decydując się na wybór narożnika z funkcją spania w pierwszej kolejność musimy postawić na wygląd i wygodę codziennego użytkowania. Dzięki systemowi modułowemu, każdy z narożników można dostosować na miarę do posiadanego wnętrza. Do wyboru mamy też zróżnicowane mechanizmy rozkładania, które najlepiej przetestować przed zakupem. Warto je rozłożyć i poleżeć.

Narożniki premium z funkcją spania - przykłady z salonu w Katowicach

Przeciągnij strzałki w prawo lub lewo by zobaczyć w jaki sposób działa funkcja spania w przykładowych narożnikach z naszej ekspozycji w Katowicach
400m2

powierzchni salonu w Katowicach

Salon Oh Sofa Katowice - narożniki z funkcją spania

Zapraszamy do naszego dużego (400 m2) salonu w Katowicach, gdzie przetestujesz i skonfigurujesz narożnik z funkcją spania oraz wiele innych mebli wysokiej jakości

Narożniki z funkcją spania Katowice - tylko modele premium

Kliknij poniżej i sprawdź naszą ofertę narożników premium z funkcją spania

Narożnik z funkcją spania - różne mechanizmy rozkładania

Warto wiedzieć, że sama funkcja spania w narożnikach musi być tak zaprojektowana, by w razie potrzeby w sposób lekki (przy minimalnym wysiłku) i szybki można było nasz narożnik zamienić na wygodne łóżko dla dwojga. Lekkość rozkładania zapewniają najlepsze mechanizmy i nowoczesne, pewne rozwiązania, dostępne w narożnikach z funkcją spania w Oh Sofa Katowice. Rodzaje funkcji spania. Warto wiedzieć, że funkcje spania w jakie wyposażone są narożniki dostępne na rynku różnią się od siebie. Wymieńmy najpopularniejsze, czyli delfin, belgijka, system włoski i DL-ka.
1

Mechanizm rozkładania typu delfin

Jest to popularny i ceniony mechanizm. Jak się go rozkłada? Wysuwa się stelaż (z kółeczkami) spod siedziska a następnie podnosi schowaną w nim powierzchnię materacową, która zrówna się z siedziskiem. Otrzymujemy dużą powierzchnię spania. Polecamy sprawdzenie narożników z funkcją spania marki Polipol.
2

Mechanizm rozkładania typu belgijka

System belgijski lub sedaflex (jest bardzo podobny do belgijskiego) stosowany jest także w sofach z funkcją spania, np. w marce Bizzarto. Jak działa? Wysuwa się wózek i rozkłada ukryty w nim stelaż podobny do tradycyjnego łóżka polowego, i rozkłada materac piankowy. Pozwala na uzyskanie dużej i jednolitej powierzchni spania nawet przy mniejszych narożnikach.
3

Mechanizm rozkładania typu włoskiego

System włoski ma ukryty materac wewnątrz narożnika. Łatwo się rozkłada i może mieć dużą powierzchnię spania, dlatego polecany jest, gdy funkcja spania będzie wykorzystywana często. Świetnym przykładem jest narożnik z funkcją spania Palermo od Bizzarto dostępny w Oh Sofa Katowice.
4

Mechanizm rozkładania typu włoskiego

System włoski ma ukryty materac wewnątrz narożnika. Łatwo się rozkłada i może mieć dużą powierzchnię spania, dlatego polecany jest, gdy funkcja spania będzie wykorzystywana często. Świetnym przykładem jest narożnik z funkcją spania Palermo od Bizzarto dostępny w Oh Sofa Katowice.
Który z systemów warto wybrać? Odpowiedź zależy od potrzeb. Wybierając narożnik z funkcją spania musimy wziąć pod uwagę kilka czynników, w tym częstotliwość wykorzystywania mechanizmu oraz ilość dostępnego miejsca w pokoju. Najważniejsze jednak, by narożnik, który wybieramy, oznaczał się idealnym wykonaniem i designem.

U nas kupisz najwyższej jakości narożniki z funkcją spania

Zapraszamy do salonu w Katowicach - Aleja Roździeńskiego 191, 40-315 Katowice

Narożnik z funkcją spania może być bezkompromisowy

Narożnik to bezwzględnie najważniejszy mebel naszego domu lub mieszkania. Na nim skupia się codzienne życie domowników, którzy spędzają wspólnie czas, relaksują się, oglądają telewizję. Na nim również podejmujemy gości i rodzinę, z którą zasiadamy do rozmów na spotkaniach towarzyskich czy przy różnych imprezach okolicznościowych. Jaki więc powinien być narożnik? Elegancki, piękny, wykonany z mocnych konstrukcji, najlepszych pianek termoelastycznych, wyjątkowych tkanin od czołowych na świecie producentów. Dzięki temu narożnik będzie ponadczasowy wizualnie oraz odporny na zużycie i uszkodzenia. Jednak w wielu przypadkach narożnik musi też oferować możliwość przenocowania domowników (na przykład w chorobie), czy też gdy odwiedzą nas goście, a nie posiadamy dodatkowej sypialni przeznaczonej na takie właśnie okazje. Narożniki z funkcją spania nie muszą przy tym iść na kompromis z designem. Najlepsi producenci narożników z funkcją spania jak Polipol International, których największa ekspozycja na Śląsku znajduje się w salonie meblowym Oh Sofa Katowice w Home Concept Design Park – Aleja Roździeńskiego 191, udowadniają, że elegancki design dotyczy zarówno narożników bez jak i z funkcją spania. Ekskluzywny narożnik z funkcją spania jest tak samo piękny jak ten bez tej funkcji, gdyż projektanci dbają, by każdy detal był odpowiednio wkomponowany w mebel i sam w sobie był jego atutem, również wizualnym.

Narożnik może mieć różne kształty i funkcje

W salonie meblowym Oh Sofa mieszkańcy Katowic i wielu dogodnie komunikacyjnie i blisko położonych miast jak Jaworzno, Mysłowice, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska czy Mikołów mają do wyboru wiele ekskluzywnych narożników o niespotykanym designie i wyjątkowej wygodzie, które świetnie sprawdzają się jako dodatkowe łóżka. Wszystkie narożniki są meblami modułowymi, co oznacza, że klient na podstawie posiadanej przestrzeni i potrzeb, może je skomponować w pasującym do swojego wnętrza wymiarze i kształcie (np. narożnik w kształcie litery L, U, lub jako sofa). Konfiguracja rozmiaru i kształtu odbywa się na miejscu. Specjalista z katowickiego salonu Oh Sofa podczas projektowania określonego narożnika może również wkomponować określone funkcje, jak regulowane elektrycznie oparcie WallAway, regulowana głębokość siedziska, regulacja zagłówków, element wysuwany.

Jakie narożniki z funkcją spania warto wybrać?

Wśród oferowanych, eleganckich narożników o najlepszym designie i jakości na rynku, Katowice mają do wyboru narożniki z funkcją spania, które w zgodzie z rzemiosłem i wykorzystaniem najlepszych surowców produkują wielokrotnie nagradzani i eksponujący swe meble na licznych targach producenci Polipol i Hukla. Polecamy m.in. bogatą i zróżnicowaną kolekcję narożników Inscene, wyróżniającą się niespotykaną powszechnie wygodą, lekkimi, bardzo eleganckimi krągłościami bryły i, w zależności od wybranego modelu, charakterystycznymi pikowaniami. Narożnikiem z funkcją spania o wyjątkowych funkcjonalnościach jest Quick (wyjątkowość tej kolekcji modułowej polega na tym, że można stworzyć nietypowy mebel, łącząc np. narożnik z sofą lub fotelem). Quick spodoba się prawdziwym koneserom, szukającym jakości premium, ergonomii i wygody. Narożnik z funkcją spania, którego przydomek mówi o nim wszystko to Stage. „Wygoda bez końca” to już jego drugie imię. Jest obszerny i ma ponadto wiele dodatkowych funkcji, jak regulacja zagłówków, podłokietników oraz głębokości siedzenia. Bardzo wygodną funkcję spania zapewniają przestrzenne narożniki Push-L, wyróżniające się praktycznością (wiele schowków). Podobnie ceniony jest narożnik Graciella z kolekcji La Vita, który ponadto oferuje sześć różnych podłokietników, dwa komforty siedzenia i różne wysokości siedziska, jak i elektrycznie ustawianą głębokość siedzenia. Znanym z miękkości, wygody i eleganckiego, nowoczesnego wzornictwa jest też narożnik Palermo. Niestandardowym wyborem, jednak również oferującym wygodne spanie, jest nagrodzony Diamentem Meblarstwa narożnik Calvados.