PROMOCJA: Kup meble wypoczynkowe na RATY O %

Zapłać za zakupy w 10 lub 20 wygodnych ratach bez żadnych dodatkowych kosztów – RRSO 0%.

Nie musisz iść na kompromisy. W salonach meblowych Of Sofa we Wrocławiu i w Katowicach możesz kupić wymarzone meble – narożniki, sofy, fotele, komody, stoły, stoliki – w ramach kredytu ratalnego Alior Banku 0%.

Warunki:

  • Maksymalna kwota kredytu – 50 000 zł
  • Do kwoty kredytu 31 040 zł – tylko oświadczenie o dochodach
  • Ilość rat – 10 albo 20
  • Możliwość wcześniejszej częściowej lub całkowitej spłaty kredytu
  • Wymagana wpłata własna – 0 zł
  • RRSO – 0%

Firma „ASTPOL Joanna Witos” jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kredyt ratalny oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach, jest dostępna u Sprzedawcy.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 20 000,00 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł), 10 miesięcznych rat równych w wysokości 2 000,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.11.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

UWAGA: Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi obniżki na meble oraz przyznanymi rabatami. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.