Wrocław: Wielkie otwarcie salonu Oh Sofa

Narożnik i sofa – najwygodniejsze we Wrocławiu
01/08/19

Nowa marka, nowa jakość i nowy asortyment mebli wypoczynkowych jest już we Wrocławiu.

Na otwarciu naszego salonu na Bielanach Wrocławskich spotkaliśmy się w towarzystwie producentów mebli, które wprowadziliśmy do oferty, architektów, partnerów biznesowych i przyjaciół. Było przecięcie wstęgi, rozmowy o wzornictwie i rynku wyposażenia wnętrz, przekąski oraz muzyka na żywo.

Nasi goście mieli okazję sprawdzić meble, które wybraliśmy do naszego salonu z pełnym przekonaniem. Chodziło nam o komplety wypoczynkowe, narożniki, sofy i fotele, które są nie tylko piękne, ale też bardzo wygodne i praktyczne. Postawiliśmy głównie na modele modułowe, co oznacza, że można je dopasować do konkretnych potrzeb i wnętrz klientów (większość mebli może być zarówno sofami, jak i narożnikami). Ponadto wiele z nich jest wyposażona w szereg możliwości dostosowywania – mają regulowane głębokości siedzenia, elektryczne funkcje relaksu. Wszystkie meble wypoczynkowe odznaczają się perfekcją wykonania i wykorzystaniem najlepszych materiałów. Asortyment uzupełniają stoły, stoliki, krzesła i meble skrzyniowe.

Marki dostępne w salonie Oh Sofa to: Polipol International (komplety wypoczynkowe, sofy, narożniki), Bizzarto (komplety wypoczynkowe, sofy, narożniki), Anders Meble (stoliki, komody, biblioteczki, szafki RTV), Klose (stoły, krzesła, komody).

Otwarcie miało miejsce 25 maja 2019 r. Adres salonu: Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 20 (obok salonu podłóg, drzwi i tarasów Astfloor).