Rodzinny narożnik do dużego salonu

Barwny design. Modne kolory narożników
30/06/20
Pikowane meble we Wrocławiu. Odwiedź salon Oh Sofa
31/08/20

Masz dom, dzieci, zapraszasz znajomych? Twój rozległy salon jest centrum życia rodzinnego i towarzyskiego? Wybierz więc elegancki, wygodny i uniwersalny narożnik, który idealnie wpisze się w posiadaną przestrzeń i potrzeby.

Wśród wielu dostępnych na rynku narożników większość cechuje się tym, że mają z góry ustalony rozmiar, czasem możliwość kupna dwóch opcji, albo przełożenia krótszej strony (czyli lewego lub prawego boku narożnika). Przy rozległych, eleganckich i nowoczesnych salonach, pełnych domowego życia, to zdecydowanie za mało. Dlatego polecamy skorzystanie z designerskich mebli modułowych, które sprostają wszystkim potrzebom – raz będąc strefą błogiego wypoczynku przy książce lub ulubionym serialu, innym razem pojemnym, wygodnym miejscem do spędzenia czasu w dużym gronie rodziny czy przyjaciół.

Meble modułowe – ty decydujesz

Meble modułowe składają się, jak sama nazwa wskazuje, z modułów. Możemy więc stworzyć niewielki narożnik (lub sofę) oraz bardzo duży mebel wypoczynkowy, który może mieć układ litery L lub U. Wiele modeli modułowych oferuje tez różne udogodnienia, jak np. wysuwane podnóżki, również sterowane elektrycznie, regulowane głębokości i wysokości siedzenia, czy też dodatkowe powierzchnie pod głowę, a także specjalne pułki, np. na laptop i schowki. Meble modułowe producenta Polipol International, dostępne w ofercie salonu meblowego Oh Sofa we Wrocławiu, pozwalają też na wybór wielu niepowtarzalnych tkanin (przy małych dzieciach, czy też częstych wizytach gości, również plamoodpornych) oraz nóżek. Oto propozycje do dużego, rodzinnego salonu w nowoczesnym domu. Rozległe zestawy wypoczynkowe, które cechuje niepowtarzalny design, wygoda, mnóstwo niespotykanych użyteczności oraz funkcje spania (rodzinny dom przyciąga wielu gości, którzy mogą chcieć przenocować).

Graciella – wolność tworzenia przestrzeni

Ten piękny i wyjątkowo wygodny narożnik pozwala na wszystko. Mebel wręcz doskonały – spełni każdą zachciankę. Wybierając model dostosowany do naszej przestrzeni możemy przebierać w opcjach, m.in. sześciu różnych podłokietników, dwóch komfortowych siedzeń o różnych wysokościach siedziska. Zależnie od potrzeby czy nastroju, dzięki elektrycznej funkcji, w szybki sposób dostosujemy głębokość siedzenia (głębiej z książką czy przy oglądaniu telewizji, płycej gdy spędzamy czas w grupie przyjaciół czy podczas rodzinnego zjazdu). Ale to nie wszystko – Graciella może też zaoferować kanapę z silnikiem, regulowany zagłówek i podłokietnik, pojemnik do przechowywania i oczywiście funkcję spania. Dodajmy też kilka rodzajów nóżek do wyboru i ogromną ilość wspaniałych tkanin obiciowych.

Graciella marki Polipol International dostępna w salonie meblowym Oh Sofa we Wrocławiu
Graciella i jej funkcje. Narożnik, modułowy, który nie tylko dostosujesz wymiarami do swojego rodzinnego salon. Możesz też wybierać pośród wielu niezwykłych funkcji

Tilio – lekkość pełna możliwości

Meble modułowe Tilio odznaczają się bardzo eleganckim, a przy tym prostym i lekkim wzornictwem. Ty decydujesz jaki kształt i rozmiar będzie miał twój narożnik. Tilio to wygodne siedzenia i szlachetne dodatki (materiały i nóżki). Wśród wielu przydatnych funkcji Tilio oferuje ukryte schowki (idealne na dziecięce zabawki), wysuwany element sterowany silnikiem, podobnie wysuwaną kanapę, możliwość odchylenia siedziska i podnóżka, regulowany zagłówek, pojemnik i funkcję spania.

Narożnik Tilio marki Polipol International można sprawdzić w salonie meblowym Oh Sofa, Wrocław
Narożnik Tilio i jego funkcje. Narożnik, modułowy, który nie tylko dostosujesz wymiarami do swojego rodzinnego salonu. Możesz też wybierać pośród wielu niezwykłych funkcji

Narożnik Stage – wygoda bez końca

Jest obszerny, nie wymaga żadnych kompromisów – ma wszystko. Narożnik Stage to centrum życia rodzinnego (dzieciaki mogą się po nim wręcz tarzać), relaksu i spotkań ze znajomymi. Stage daje pełnię możliwości, dostosowuje się do każdego zadania. Zależnie od potrzeb można szybko ustawić zagłówki i głębokość siedzenia, jak również wyregulować podłokietniki, tak by każdemu dobrze się o nie opierało. Wśród wielu innych funkcji Stage zapewnia też regulację wysokości siedzenia, praktyczną szufladę, pojemnik oraz funkcję spania.

Narożnik Stage od Polipol International dostępny w salonie Oh Sofa, Bielany Wrocławskie, Wrocław