Narożnik i sofa – najwygodniejsze we Wrocławiu

Wrocław: Wielkie otwarcie salonu Oh Sofa
01/08/19
Jak ustawić sofę w małym salonie?
01/08/19

We Wrocławiu znajduje się wiele salonów z meblami. Jednak tylko Oh Sofa proponuje duży asortyment wyselekcjonowanych mebli wypoczynkowych, które poza tym że są piękne, oferują najwyższy standard wygody i dostosowane rozwiązania modułowe.

Czy wymarzoną sofę lub narożnik można dostosować do posiadanego pomieszczenia? Tak, dlatego w ofercie naszego salonu Oh Sofa na wrocławskich Bielanach mamy meble modułowe. Wiele z nich można swobodnie konfigurować, dzięki czemu mogą być smukłą sofą, lub szerokim narożnikiem. Odnajdą się w dużych podwrocławskich domach, jak i mniejszych metrażowo mieszkaniach Wrocławia. Ponadto większość oferowanych przez nas mebli ma możliwość bardzo szerokiej konfiguracji pożądanych udogodnień – są to m.in.:

  • regulacja głębokości siedzenia
  • ruchome zagłówki/regulacja zagłówków
  • elektryczna funkcja relaksu
  • system stopniowego kładzenia oparć

Świetnymi przykładami mebli wypoczynkowych o wyjątkowej wygodzie i wielu praktycznych funkcjach są m.in. narożniki i sofy Stage oraz Graciella renomowanej niemieckiej firmy Polipol. Te modele określa zresztą nasze powiedzenie – wygoda bez końca.

Meble modułowe

Modułowość naszych mebli wypoczynkowych sprawia, że możemy je dostosowywać poprzez tworzenie różnych kształtów. Niemal każdy z nich, zależnie od dokonanego wyboru, może być narożnikiem lub sofą. Możemy się zdecydować na mebel w kształcie litery L lub np. podkowy.

Dla przykładu Optimus marki Bizzarto idealnie wkomponuje się w każde nowoczesne wnętrze. Dzięki wysokim srebrzystym nóżkom nie będzie przytłaczał nawet w małych pokojach. Decydując się na ten mebel do dużego salonu typu open space możemy z powodzeniem zrobić z niego obszerny narożnik, który nie tylko posiada funkcję spania, ale też regulowane oparcie (można je dopasować do gustu oraz wzrostu wypoczywającej osoby).