Galeria: Salon Oh Sofa w Katowicach otwarty

Narożniki z regulacją oparcia i innymi wygodnymi funkcjami.
14/10/21
Oh Sofa Wrocław – aktualna ekspozycja w salonie (luty 2022) [galeria]
03/02/22

Partnerzy biznesowi, architekci, pracownicy i przyjaciele wzięli udział w oficjalnym otwarciu salonu Oh Sofa w katowickim Centrum Handlowym Roździeń.

– Oh Sofa jest już znaną marką we Wrocławiu, gdzie przyciąga klientów szukających narożników i sof wyróżniających się niespotykaną powszechnie wygodą i designem – mówiła Joanna Witos, właścicielka marki. – Czy wiecie Państwo co najczęściej słyszymy od naszych klientów? Że nie wiedzieli, że narożnik może być tak wygodny! Nasza oferta jest wyjątkowa. Sprzedajemy meble oparte o prawdziwe rzemiosło najlepszych na rynku producentów – Polipol, Bizzarto i Klose.

Śląsk ma niesamowitą dynamikę, wspaniale się rozwija, a co za tym idzie, potrzebuje produktów premium, dostosowanych zarówno do mieszkań, jak i rozległych domów. Nasze meble produkowane są w technologii modułowej, co oznacza, że w łatwy sposób możemy je dopasować do każdej przestrzeni. Więc każdy, kto szuka najlepszej jakości i piękna, znajdzie u nas coś dla siebie.

Inauguracja salonu, która odbyła się 19 listopada 2021 r. była okazją do wypróbowania mebli znajdujących się na ekspozycji. Nasi goście przy muzyce na żywo mogli więc prawdziwie się zrelaksować. Odbyły się też prezentacje wielu funkcji w jakie wyposażone są narożniki i sofy. Każdy mógł też dowiedzieć się, jak sprawdza się prawidłowe wykonanie krzesła. Jak? Pokazujemy to w naszej galerii zdjęć.