Design i wygoda – wiosna 2023. Najlepsze narożniki i sofy w klasie premium

Meble wypoczynkowe ze skóry Wrocław
26/11/22
Promocja: Bestsellery 2023 -12%
16/08/23

Jakie meble wypoczynkowe będą hitem tej wiosny? Niezmiennie te, które łączą wzornictwo z wygodą, lekkością bryły i… odpowiednim kolorem.

Jakie to kolory, w których narożniki są najmodniejsze? Ot trendy na wiosnę roku 2023. Trend, który dominuje to meble na wysokich nóżkach. Wybierane są też mocniejsze kolory (świetnie dobrane przez producentów) tj. żółty, zielony, niebieski. Szarość i kremy wciąż pozostają popularne – jak w przypadku cenionego za design i wygodę narożnika Manhattan od Bizzarto czy też znajdującego się w naszym zestawieniu wypoczynku Emotion ZE-EM20028 – jednak nie dominują. Ciemne meble wypoczynkowe to często naturalne skóry – np. brązowe i czarne – te na najwyższym poziomie w Europie produkują Polipol International i Hukla.

Oto lista 6 wiosennych hitów, dostępnych na Śląsku i Dolnym Śląsku w salonach meblowych Oh Sofa Katowice i Wrocław. Wszystko to meble modułowe, co oznacza, że klient może je skonfigurować niemal na wymiar, by idealnie wkomponowały się w przestrzeń jego domu czy mieszkania.

Emotion ZE-EM 20028
Ten narożnik jest oazą relaksu. Luksus oparto tu na prostych liniach, jednolitych powierzchniach. Ma wiele praktycznych funkcji. Ich opis, jak i więcej zdjęć znajdziesz TUTAJ.

Emotion ZE-EM 20028

Swing
Designerski Swing łączy nowoczesną elegancję z mnogością konfiguracji. Dlatego będzie pasował do rozległych, willowych salonów, jak i niedużych apartamentów. Posiada wiele funkcji pogłębiających relaks. Zobacz też jak wygląda w rozległym, loftowym salonie.

Swing

Inscene MP-IN20128
Obszerny, głęboki, luksusowo wygodny narożnik modułowy. Elegancki i ponadczasowy. Wiele funkcji – w tym regulacja zagłówków i głębokości siedziska, zmotoryzowany element wysuwany. Więcej zdjęć.

Inscene MP-IN20128

Emotion ZE-EM20144
Wygodny, pełen najlepszych funkcji pogłębiających wypoczynek – m.in. elementy wysuwane elektrycznie. Wzornictwo tego modelu ma wyraźnie klasyczną nutę, ale z nowoczesnym pazurem. Sprawdź.

Emotion ZE-EM20144

Manhattan
Wygodny i piękny jak Manhattan… Narożnik zachwyca wyglądem – lekkością geometrycznej bryły posadowionej na wysokich, metalowych nóżkach. Każdy, kto w nim usiądzie odczuwa efekt relaksującego zanurzania. Ten efekt osiągnięto dzięki zastosowaniu pierza w znajdującego się w poduszkach oparciowych oraz połączenia pianki wysokoelastycznej z tzw. memory foam w poduszkach siedziskowych. Więcej o Manhattanie.

Manhattan

Dune
Modułowa kolekcja Dune pozwala na swobodę w jej kształtowaniu – oferuje m.in. różne szerokości i głębokości modułów. Jej miękkie kształty przywodzą na myśl wydmy. Dune to niespotykana kolekcja, która została tak zaprojektowana, by stać się „meblem wyspą”. Na tej wyspie można wylegiwać się patrząc na wygodnie w różne części salonu. Poznaj więcej szczegółów.

Dune